خانه / Counter Strike 1.6 / ترفند کاهش پینگ در بازی های کامپیوتری آنلاین 2020

ترفند کاهش پینگ در بازی های کامپیوتری آنلاین 2020

با سلام خدمت تمام کاربران وبسایت گیم مدینگ. امروز براتون ترفند کاهش پینگ در بازی های کامپیوتری آنلاین 2020 رو قرار دادم که امیدوارم خوشتون بیاد.

افرادی که ساعت ها بازی های آنلاین کامپیوتری انجام می دهند، می دانند که یکی از مهمترین نکات برای بازی کردن به صورت آنلاین در بازی های شوتینگ فاکتوری به نام ping است. در واقع هر چقدر مقدار پینگ کمتر باشد، بازی روان تر و در عین حال بهتر می توانید هدف های خود را از پای درآورید. در بازی های امروزی مقدار پینگ بستگی به مسافت سرور می تواند از 5 تا 300 متغییر باشد.

در واقع آخرین حدی که می توان بازی را تحمل کرد پینگ 300 است و بیشتر از آن می تواند بازی را برای شما به شدت تحمل ناپذیر و تلخ کند. در ادامه راهکاری را با استفاده از ریجستری بیان خواهیم کرد که می توانید پینگ خود را از 20 تا 150 کاهش دهید.

البته در برخی از isp ها ( ارائه دهنده های مخابراتی ) جواب نمی دهد اما امتحان آن ضرری ندارد.

در ویندوزهای امروزی مانند 7 ویندوز 8 و ویندوز 10 الگوریتمی به نام Nagle طراحی شده است. کار این الگوریتم بهبود اتصال اینترنت کاربر است اما فعال بودن آن باعث تاخیر در بازی های کامپیوتری آنلاین و در نتیجه افزایش پینگ خواهد شد.

روشی که امروز می خواهیم آموزش دهیم تغییر دو مقدار TcpAckFrequencyو TCPNoDelay که باعث می شود که تاخیر را کاهش دهیم و در نهایت پینگ بهتری را داشته باشیم.

برخلاف بسیاری از سایت ها که این آموزش را با دستکاری در منوهای پیچیده ریجستری ویندوز توضیح داده اند، ما قصد داریم با یک نرم افزار کوچک که حجم آن کمتر از 1 مگابایت است دو مقدار TcpAckFrequencyو TCPNoDelay را فعال و یا غیر فعال کنیم.

نام نرم افزاری که قصد داریم با آن کار کنیم TCPOptimizer است که در انتهای همین مطلب لینک دانلود آن را قرار دادیم. حجم این نرم افزار کمتر از 1 مگابایت است. پس از دانلود TCPOptimizer.exe را اجرا کنید

در ابتدا مانند تصویر بالا بر روی Custom قرار بدید و با کلیک بر روی Apply changes تغییرات را ذخیره کنید. سپس بر روی سربرگ Advanced Settings بروید و مقدار هر یک از گزینه های TcpAckFrequency ، TCPNodelay را مانند تصویر تنظیم کنید و در نهایت برای اعمال بر روی Apply Changes کلیک کنید.

پنجره ای باز می شود که از شما درخواست ریستارت سیستم می شود.سیستم خود را ریستارت کرده و سپس پینگ خود را در بازی بررسی کنید. اگر هر مشکلی بعد از اعمال تغییرات در اینترنت خود مشاهده کردید می توانید با مراجعه دوباره به نرم افزار تغییرات را به حالت معکوس انجام دهید.

نرم افزار TCPOptimizer قابلیت استفاده در تمامی ویندوزها را دارد و به راحتی می توانید در ریجستری ویندوز تغییرات ایجاد کنید.

 

منبع: درآمد 98

 

بخش دانلود
حجم : 248 کیلوبایت
رمز فایل :gamemodding.ir

درباره ی ᎷᎧᏰᎥᏁ

نام و نام خانوادگی : مبین شیخی سابقه فعالیت در زمینه طراحی وب سایت : 6 سال مسلط به : HTML , CSS , JAVA , PHP , Photoshop

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.